CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İzmir Baskılı Ambalaj Kağıdı

İzmir Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma İzmir Baskılı Ambalaj Kağıtları | İzmir Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| İzmir Ambalaj Kağıdı Fiyatları | İzmir Baskılı Kağıt | İzmir Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | İzmir Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

İzmir baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. İzmir ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

İzmir ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk izmir flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan izmir ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. İzmir baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. İzmir ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. İzmir baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma izmir baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm izmir ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir baskılı ambalaj kağıdı, izmir baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, izmir baskılı ambalaj kağıdı, izmir ambalaj kağıdı, firma izmir baskılı ambalaj kağıdı, izmir askılı paket ambalaj kağıdı, izmir askılı kese kağıdı, izmir ülfit kağıt, izmir ambalaj kağıdı satın al, kraft izmir ambalaj kağıdı fiyatlarıizmir ambalaj kağıdı baskı, izmir ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner