İzmir Silvermat Etiket

İzmir Silvermat Etiket | İzmir Silvermat Etiket Fiyatları | İzmir Silvermat Etiket Özellikleri | İzmir Silvermat Etiket Yazıcı | İzmir Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | İzmir Silver Mat Etiket | İzmir Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

İzmir silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir izmir etiket türüdür. Genellikle kitap ve izmir barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. İzmir silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun izmir etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan izmir silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. İzmir silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. İzmir silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

İzmir silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. İzmir silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. İzmir silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. İzmir etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. İzmir silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir silvermat etiket, izmir termal etiket, izmir silver mat etiketler, izmir mat etiketler, izmir silver mat etiket fiyatları, izmir etiket fiyatları, izmir şeffaf etiket fiyatları, izmir silver mat barkod etiketi, izmir barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner