İzmir Lamine Termal Etiket

İzmir Lamine Termal Etiket | İzmir Lamine Termal Etiket Fiyatları | İzmir Lamine Termal Etiket Nedir | İzmir Lamine Termal Barkod Etiketi | İzmir Termal Etiketler | İzmir Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

İzmir lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. İzmir lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. İzmir lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. İzmir lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen izmir etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda izmir termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer izmir  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan izmir  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. İzmir termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

İzmir lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. İzmir etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. İzmir lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. İzmir lamine termal etiket nedir? Lamine izmir termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel izmir lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir lamine etiket, izmir termal etiket, izmir top etiket, izmir ribonsuz baskı, izmir baskılı etiket, izmir renkli termal etiket, izmir lamine termal barkod etiketi, izmir kuşe etiket, izmir termal etiket boyutları, izmir boş etiket, izmir termal etiket fiyatları, izmir lamine etiketler, izmir eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner