CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İzmir Baskılı Peçete

İzmir Baskılı Peçete | İzmir Baskılı Peçete Fiyat | İzmir Baskılı Peçete İmalatçıları | İzmir Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | İzmir Amblemli Peçeteler | İzmir Baskılı Peçete Fiyatları | İzmir Peçete Baskı | İzmir Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken izmir peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. İzmir Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için izmir baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. İzmir baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

İzmir flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel izmir askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken izmir peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. İzmir baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. İzmir baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. İzmir amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. İzmir baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak izmir baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir baskılı peçete, izmir baskılı peçete fiyat, izmir baskılı peçete imalatçıları, izmir baskılı peçete yapan firmalar, izmir baskılı peçete fiyatları, izmir baskılı peçeteler, izmir flesko baskı, izmir garson katlama peçete, izmir baskılı peçete siparişi, izmir logolu peçete, izmir amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner