İzmir Chromolux Etiket

İzmir Chromolux Etiket | İzmir Chromolux Etiket Nedir | İzmir Chromolux Etiket Fiyatları | İzmir Chromolux Etiket Baskı | İzmir Kromolüks Etiket | İzmir Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

İzmir Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. İzmir chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

İzmir chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan izmir chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan izmir kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı izmir chromolux etiket üretimi yapmaktayız. İzmir chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

İzmir chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve izmir kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. İzmir choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. İzmir choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel izmir etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir etiket, izmir etiket fiyatları, izmir barkod etiket fiyatları, izmir baskılı etiket fiyatları, izmir barkod, izmir rulo etiket fiyatları, izmir barkod fiyatları, izmir rulo etiket, izmir yapışkanlı etiket, izmir barkod sistemi, izmir barkod okuyucu, izmir barkod okuyucu fiyatları, izmir koli etiketi, izmir tekstil etiketi, izmir saten etiket, izmir metal etiket, izmir mat pp etiket, izmir mat pe etiket, izmir etiket baskı, izmir mat polietilen etiket, izmir lazer etiket, izmir boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner