İzmir Eko Termal Etiket

İzmir Eko Termal Etiket | İzmir Eko Termal Etiket Fiyatları | İzmir Eko Termal Kağıt | İzmir Termal Etiketler | İzmir Eco Termal Etiket Nedir | İzmir Top Termal Etiket | İzmir Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

İzmir eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. İzmir eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için izmir etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu izmir etiket en izmir ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. İzmir eko termal etiket fiyatları ve izmir eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan izmir eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. İzmir eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. İzmir termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. İzmir ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. İzmir etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir termal etiket, izmir etiket izmir , izmir boş etiketizmir eco etiket, izmir etiket fiyatları, izmir eko termal etiket, izmir etiket, izmir eco termal etiket fiyatları, izmir sıra numarası etiketi, izmir ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner