İzmir Güvenlik Etiketi

İzmir Güvenlik Etiketi | İzmir Garanti Etiketi | İzmir Güvenlik Etiketleri | İzmir Etiket | İzmir Alarm Etiketi | İzmir Güvenlik Etiketi Fiyat | İzmir Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

İzmir garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan izmir güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya izmir kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan izmir güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi izmir  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket izmir kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

İzmir güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel izmir güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir garanti etiketi, izmir güvenlik etiketi, izmir etiket, izmir kırılgan etiket fiyatları, izmir termal etiket, eko etiket izmir , izmir güvenlik etiket fiyatları, izmir emniyet etiketi, izmir garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi izmir .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner