İzmir Polietilen Opak Etiket

İzmir Polietilen Opak Etiket | İzmir Opak Pe Polietilen Etiket | İzmir Opak Polietilen Etiket | İzmir Opak Etiket | İzmir Opak Etiket Fiyatları | İzmir Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

İzmir Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. İzmir opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. İzmir opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta izmir opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir izmir  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. İzmir opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. İzmir polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız izmir barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. İzmir polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve izmir opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir polietilen etiket, izmir polietilen opak etiket, izmir opak etiket fiyatları, izmir opak etiket, izmir opak polietilen (pe) etiket, izmir sembol etiket, izmir polietilen pe etiket, izmir opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner