CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İzmir Baskılı Pizza Kutusu

İzmir Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | İzmir Pizza Kutuları | İzmir Pizza Kutusu Fiyatları | İzmir Pizza Kutusu | İzmir Pizza Kutusu İmalat | İzmir Pizza Kutusu Ölçüleri | İzmir Pizza Kutusu Fiyatları | İzmir Baskısız Pizza Kutusu | İzmir Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, izmir baklava kutusu, izmir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İzmir baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

İzmir baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. İzmir baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. İzmir baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

İzmir baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. İzmir pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. İzmir pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. İzmir askılı pizza kutusu fiyatları ile izmir pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. İzmir baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla izmir baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir baskılı pizza kutusu, izmir pizza kutuları, izmir basklı kutular, izmir baskılı pizza kutusu fiyatları, izmir pizza kutusu fiyatları, izmir pizza kutusu imalatı, izmir pizza kutusu, izmir baskılı pizza kutusu satışı, izmir baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner