İzmir Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti İzmir | İzmir Mini Diş Seti | İzmir Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları İzmir | Traş Seti | İzmir Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

İzmir otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri izmir ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  izmir otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

İzmir otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. İzmir otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti izmir isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları izmir ve izmir kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir traş seti, traş seti fiyatları izmir , izmir buklet traş seti, otel traş setleri izmir , kutulu traş setleri, izmir otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri izmir , kutulu buklet traş seti izmir .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner