CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İzmir Baskılı Pasta Kutusu

İzmir Baskılı Pasta Kutuları | İzmir Pasta Kutusu | İzmir Pasta Kutusu Fiyatları | İzmir Baskısız Pasta Kutusu | İzmir Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | İzmir Pasta Kutusu Baskılı | İzmir Pasta Kutusu Siparişi | İzmir Baskılı Kutu | İzmir Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. İzmir pasta kutusu, izmir baklava kutusu, izmir pizza kutusu, izmir lahmacun kutusu, izmir pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İzmir baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

İzmir baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. İzmir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı izmir pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. İzmir baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. İzmir Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. İzmir baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için izmir pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel izmir pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir baskılı pasta kutusu, izmir baskılı pasta kutusu fiyatları, izmir pasta kutuları, izmir pasta kutusu fiyatları, izmir pasta kutusu imalatı, izmir baskılı pasta kutusu ve fiyatı, izmir ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner