İzmir Mat Polipropilen Etiket

İzmir Mat Polipropilen Etiket | İzmir Pp Etiket | İzmir Mat Etiket | İzmir Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | İzmir Polipropilen Ürünler | İzmir Sembol Barkod Etiket | İzmir Mat Pp Etiket | İzmir Barkod Sistemleri | İzmir Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

İzmir mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. İzmir polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. İzmir pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. İzmir mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. İzmir at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

İzmir mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. İzmir mat pp etiket izmir opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir mat etiket, izmir opak pp, izmir mat ppizmir boş etiket, izmir termal etiket fiyatları, izmir şeffaf pp, izmir mat polipropilen, izmir etiket, etiket izmir , ribon izmir , karekod okuyucu izmir , polipropilen, izmir polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner