CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

İzmir Baskılı Pide Kutusu

İzmir Baskılı Pide Kutusu | İzmir Pide Kutusu Fiyatları |İzmir Pide Kutusu  |İzmir Pide Kutusu Ölçüleri | İzmir Pide Kutusu İmalatı | İzmir Hazır Pide Kutusu | İzmir Pide Ve Lahmacun Kutusu | İzmir Pide Kutuları | İzmir Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, izmir baklava kutusu, pizza kutusu,izmir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İzmir baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. İzmir baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. İzmir baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. İzmir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. İzmir pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı izmir pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. İzmir baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. İzmir pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. İzmir baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için izmir pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel izmir pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: İzmir baskılı pide kutusu, izmir pide kutusu fiyatları, izmir pide kutusu imalatı, izmir pide kutusu , izmir baskılı pide kutusu fiyatları, izmir baskılı ambalajlar, izmir pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner